«В тривозі атомній»: у ДДУВС згадали про жертв Чорнобильської аварії

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася низка заходів з нагоди Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

У конференц-залі зібралися ветерани закладу, які, ще будучи курсантами та працівниками, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

До гостей звернувся проректор ДДУВС генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров. Він зазначив, що 26 квітня – скорботна дата в історії українського народу.

«За 37 років багато чого змінилося, наслідки аварії забрали життя багатьох людей та спричинили масштабну екологічну катастрофу, але безперечним є одне – у Чорнобильській історії є точний час початку, але немає точного часу закінчення, тому що наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції відчула на собі вся країна», – зауважив проректор.

Усі присутні зокрема вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

Студентсько-курсантська молодь у рамках заходу подарували ветеранам університету декілька творчих, тематичних виступів.

Вшановували пам’ять усіх загиблих від наслідків аварії на ЧАЕС і курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Так, юнаки та дівчата поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.