Єднаймося заради України!

Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС провів «Толоку єдності». Захід відбувся у межах діяльності Запорізької обласної молодіжної організації «Молодіжна поліцейська академія».

«Толоку єдності» присвятили квітучій неньці Україні та вірі у її непереможне майбутнє. Тож учні Запорізького академічного ліцею №23 разом зі слухачами та співробітниками «Академії поліції» старанно причепурили територію Центру, після чого висаджували дерева туї, саджанці павловнії та різноманітні квіти.

«Наша земля має бути чистою, красивою та ошатною. Молодь повинна розуміти, що патріотизм – це не просто одягти вишиванку; це істинна любов до своєї землі. Кожен, хто посадив дерево чи квітку, є справжнім українцем, людиною майбутнього», – наголосив директор ЗЦППП «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС Микола Назаренко.
«Толока єдності» стартувала у Запоріжжі 24 квітня і триватиме до 23 травня.