У Дніпрі – День донора: долучилися курсанти ДДУВС!

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ долучилися до Дня донора, який відбувся у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І. І. Мечникова.

Загалом кров для українських військових здали близько 100 курсантів та їхніх наставників.
Участь у донації взяв і ректор ДДУВС полковник поліції Андрій Фоменко. За активну позицію та бездоганне виконання громадянського обов’язку представникам університету подякував особисто генеральний директор обласної лікарні Мечникова Сергій Риженко.

У закладі наголошують: переливання крові – надважливий етап лікування, тому її запаси регулярно потребують поповнення.

Зробити добру справу до лікарні Мечникова прийшов і курсант 2 курсу факультету кримінальної поліції Артем Рукавець.
«Особисто я беру участь у донаціях уже втретє. Знаю, що переливання крові є гостро необхідним у багатьох випадках, тому прагну допомогти нашим захисникам та всім, хто потребує такого лікування», – зазначає курсант.