Прикриваємо захисників: курсанти ДДУВС сплели нову маскувальну сітку для військових

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зробили нову маскувальну сітку для фронту. Незабаром її передадуть військовим.

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ працює потужний волонтерський рух. Здобувачі вищої освіти розуміють всю відповідальність перед захисниками України та допомагають їм, перебуваючи в тилу. Так, нещодавно курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції сплели нову маскувальну сітку.

«Наші курсанти черговий раз довели, що вони справжні патріоти. Свій вільний час вони присвятили тому, аби допомогти нашим захисникам, які зараз перебувають на фронті. Нова маскувальна сітка, зроблена нашими здобувачами вищої освіти, допоможе військовим уберегтися та залишитися живими й неушкодженими», – зазначила провідний фахівець факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС Світлана Крупа.

Нагадаємо, це вже не перша сітка, яку курсанти передають військовим через волонтерів. Такий вчинок є гарним свідченням того, як здобувачі вищої освіти ДДУВС допомагають нашій країні. А ще – відмінним імпульсом залучення нових учасників до волонтерської справи університету.