Нові здобутки науковців ДДУВС визначено!

Підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання підбито: нагородження працівників відбулося сьогодні на засіданні ректорату Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Колег привітав ректор закладу полковник поліції Андрій Фоменко.

Так, дипломом І ступеня у номінації «Навчальні видання» було нагороджено першого проректора університету полковника поліції Олександра Юніна.

Диплом І ступеня у номінації «Довідкові видання» отримала проректорка ДДУВС Лариса Наливайко.

Зокрема дипломи І ступеня у номінації «Навчальні видання» були вручені завідувачу кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань підполковнику поліції Дмитро Санакоєву, старшому науковому співробітнику підполковнику поліції Василю Березняку, старшій науковій співробітниці навчально-наукової лабораторії з дослідження проблем превентивної діяльності майору поліції Ірині Дрок, а також професорці кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань майору поліції Вікторії Рогальській.

У рамках заходу диплом І ступеня у номінації «Періодичні видання» здобула начальниця науково-редакційного відділу Євгенія Коваленко-Марченкова.