«Поліцейські на захисті правопорядку» – настільні ігри для дітей від курсантів ДДУВС

Здобувачі ДДУВС передали настільні ігри для вихованців КЗО «Спеціальна школа № 12» ДОР та КЗО «Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Зоряний» ДОР».

Запорізькі поліцейські провели профорієнтаційний захід для старшокласників

Новини «Академії поліції», Новини університету

Працівники ЗЦППП «Академія поліції» провели профорієнтаційний захід для майбутніх абітурієнтів, де познайомили з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та умовами вступу.

Дрони на передову від ДДУВС

Колективом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ були передані 21 БПЛА для підрозділів Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України, які з перших днів повномасштабної військової агресії знищують ворога та ефективно виконують бойові завдання на передовій.