Фахівці ДДУВС – про вступ і навчання

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують ознайомлювати абітурієнтів зі специфікою навчального закладу.

Так, черговий цикл профорієнтаційних зустрічей проведено за участі фахівців ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС на чолі із заступницею директора Інституту Іриною Дзюбою.

Про вступну кампанію-2024, наявні спеціальності та можливості розвитку говорили з випускниками КЗО «Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» ДМР, Дніпровського техніко-економічного ліцею №61 «Ерудит», КЗО «НВК №99 «Багатопрофільна гімназія – школа I ступеня» ДМР та Дніпровського ліцею №148 «Планета щастя» ДМР. Заходи відбулися у форматі діалогу: всі учасники отримали вичерпні відповіді на питання, що їх хвилювали.

Загалом профорієнтація охопила більше 150 учнів випускних класів. Більшість із них виявила бажання здобувати вищу юридичну освіту саме на базі ДДУВС.