Випуск слухачів Запорізької «Академії поліції» ДДУВС

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ провели урочисту церемонію випуску слухачів Запорізького центру первинної професійної підготовки. Відтепер вони служитимуть у практичних підрозділах Національної поліції України.

Офіційний захід розпочався з виконання Державного Гімну. Після цього хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність.

Із вітаннями до випускників звернулися проректор ДДУВС Ігор Ковальов та директор Центру Микола Назаренко. Нагадали, що професія поліцейського – це велика відповідальність перед українським суспільством, особливо сьогодні, в умовах воєнного стану. Побажали витримки, стійкості та наполегливості, вдалого професійного розвитку.

У рамках церемонії відбулося вручення дипломів.