У ДДУВС відбулась зустріч з представниками патрульної поліції

Представники патрульної поліції зустрілись з випускниками університету та запропонували вступити до лав патрульної поліції, детально ознайомивши з особливостями несення служби. Захід відкрив ректор ДДУВС полковник поліції Олександр МОРГУНОВ.

Зустріч провели т.в.о. заступника начальника управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Вячеслав МАСЛЮК, начальник відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Андрій ІСЕНКО, старший інспектор з особливих доручень з рекрутингу відділу кадрового забезпечення патрульної поліції в Дніпропетровській області Владислав ФІЛІПОВ.

Під час зустрічі курсантам ДДУВС було запропоновано взяти участь у пілотному проєкті та вступити до лав патрульної служби після закінчення університету та призначення на посади в практичних підрозділах Національної поліції України. Зазначений проєкт реалізується в Рівненській, Вінницькій та Чернівецькій областях.

Під час заходу курсанти отримали вичерпні відповіді на запитання.