У ДДУВС відбулись захисти дисертацій

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулися засідання спеціалізованої вченої ради Д.08.727.02, на яких проведено захисти дисертаційних досліджень.

Головував на засіданнях спеціалізованої вченої ради доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки, перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр ЮНІН.

Тетяна БАРАНОВСЬКА підготувала дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за темою «Запобігання та протидія кримінальним правопорушенням проти економічної системи».

Науковий консультант – Димитрій ГРИЦИШЕН, доктор економічних наук, доктор наук з державного управління, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку Державного університету «Житомирська політехніка».

Опоненти:

⦁ Ігор МЕДИЦЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

⦁ Сергій СПІЛЬНИК, доктор юридичних наук, професор, керівник Запорізької обласної прокуратури;

⦁ Наталія СИДОРЕНКО, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри управління та адміністрування Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Валерій КОБА підготував дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Теоретичні та праксеологічні засади методики розслідування шахрайства у сфері е-комерції».

Науковий керівник – Костянтин ЧАПЛИНСЬКИЙ, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри криміналістики та домедичної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Опонентами виступили:

⦁ Юлія ЧОРНОУС, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ;

⦁ Руслан СТЕПАНЮК, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Валерій СИСОЛЯТІН підготував дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із використанням інтернет-банкінгу».

Опонували:

⦁ Валентина ДРОЗД доктор юридичних наук, професор, головний спеціаліст консультативно-контрольного відділу Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України;