У ДДУВС вшанували пам’ять Героїв Крут

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали захід до Дня пам’яті героїв Крут. Здобувачі переглянули інформаційні слайди на тему та історичний фільм, присвячений захисникам України, полеглим у бою під Крутами.

Бій під Крутами – трагічна та визначна сторінка історії України: Студентський курінь став на шляху російсько-більшовицьких військ та стримав рух ворога на Київ.

З метою вшанування студентів-воїнів, курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підготували презентацію, де йдеться про історію бою та учасників.

Курсанти переглянули історичний екшн режисера Олексія Шапарєва «Крути-1918». Після перегляду фільму курсанти були сповнені емоцій: кажуть, вражені самопожертвою тогочасних студентів, які ціною свого життя врятували українську республіку.