У ДДУВС з нагоди річниці відзначили кращих здобувачів та працівників

В університеті відбувся урочистий захід, який зібрав гостей, ветеранів закладу та представників ДДУВС.

Після виконання Державного Гімну України всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ зазначив самовідданість викладачів, які у важкий для країни час рухають вперед правничу науку. Очільник закладу наголосив на необхідності студентів і курсантів сумлінно навчатися, адже за короткий час вони стануть до лав правоохоронців і захищатимуть мир та спокій співгромадян.

Кращі працівники університету отримали грамоти Дніпропетровської обласної ради, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, подяки Дніпровського міського голови, Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та грамоти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Також певній кількості працівників оголошено подяки ректора ДДУВС.

Керівник донорського центру Biopharma Plasma Ірина КІЛЬЧИНСЬКА зазначила, що донорський рух у закладі вищої освіти дуже розвинений, та оголосила подяку університету. Найактивніші донори закладу з числа здобувачів отримали грамоти та подарунки.

Присутні мали можливість почути вокальні номери, підготовлені студією творчого руху «eSTeD».