«Безпека в Інтернеті»: курсанти ДДУВС провели квест для дітей

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС відвідали «Шелтер переселенців Луганщини», де провели інтерактивний квест.

Мета заходу – підвищити обізнаність дітей щодо алгоритмів поведінки в інтернеті. Квест складався з інтерактивних завдань, наприкінці яких школярі дізнавалися нові правила.

За словами організаторів, інформаційно-розважальна форма подачі матеріалу є найбільш ефективною для засвоєння нових знань дітками молодшого та середнього шкільного віку. На додачу, такий інтерактив розвиває навички критичного мислення та аналізу.

«Ініціатива спрямована на отримання корисних знань у сфері кібербезпеки. Сьогодні діти стикаються із різноманітними викликами та загрозами в онлайн-середовищі, тож такі правила допоможуть їм безпечно та розумно користуватися інформаційними засобами», – відзначають майбутні правоохоронці.