Революція гідності очима документалістів: курсанти ДДУВС переглянули фільм

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ подивилися документальну стрічку «Зима у вогні».

Фільм створено американським режисером Євгеном Афінеєвським за сприяння платформи Netflix. Він демонструє 93-денний період зими 2013-2014 років, коли масовий рух за громадянські права перетворився у революцію на підтримку європейського майбутнього України.

Курсанти побачили інтерв’ю з протестувальниками, активістами та медичними працівниками, записи з місця подій та великомасштабний погляд на конфлікт.

За словами здобувачів, дати оцінку документальній стрічці досить важко, оскільки факти, коментарі та відеоряд не на повну передають емоційну напругу тих часів, недостатньо розкривають справжні причини масових протестів, що розгорнулися по всій країні у 2013-2014 роках. Втім, фільм таки вартий перегляду, аби згадати ті події і не опускати руки у боротьбі, що триває.