«Українська книга в укриттях Херсонщини»: ДДУВС приєднується до благодійного проєкту

Анонси університету, Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ стартує акція «Один студент – одна книжка для Херсона».

Його мета – створити мобільні бібліотечні куточки в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області. Оголошуємо збір україномовної літератури, до участі запрошуються здобувачі вищої освіти та науково-педагогічний склад університету.

У разі наявності російськомовних книжок пропонується здати їх на переробку, а виручені кошти спрямувати на підтримку ЗСУ. Акція триватиме протягом березня – травня 2024 року. Збір проходить у каб. 119.

Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які щодня перебувають під ворожими обстрілами, а також на популяризацію української мови та її використання у повсякденному житті.