Курсанти ДДУВС продовжують профорієнтаційну роботу

Про переваги навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ курсанти розповіли вступникам із Нікополя, Камʼянського та Малої Михайлівки.

Майбутні правоохоронці акцентували увагу на посиленій практичній підготовці під керівництвом кваліфікованого науково-педагогічного складу, а також можливостях реалізації творчих і освітніх ініціатив. Відповіли на усі питання стосовно вступної кампанії, поділилися власним досвідом щодо складання іспитів, процесу зарахування до вишу, навчального процесу та життя у казармі.

Заходи виявилися пізнавальними й результативними: серед цьогорічних абітурієнтів виявили бажаючих здобувати вищу освіту саме на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.