Другий тур «Ліги шахів»: команда ДДУВС продовжує боротися за перемогу

У Палаці студентів ДНУ відбувся другий тур змагань «Ліга шахів» серед студентів, аспірантів та співробітників ЗВО та ЗПФО Дніпропетровської області.

У швидких шахах (рапід) конкурували 48 учасників: здобувачі та викладачі із 8-ми вишів та 1-го коледжу області. Головним суддею змагань виступив Заслужений тренер України Євген Чесноков.

Команду ДДУВС сформували представники ННІ права та інноваційної освіти: завідувачка кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Ірина Скрипченко, професор кафедри Віталій Грибан, а також здобувачі Марія Коновалова та Андрій Кіндяков. У загальному рейтингу гравців Ірині Скрипченко вдалося покращити результат на 7 позицій.

Третій тур «Ліги шахів» відбудеться у квітні: визначатимуть переможців серед здобувачів та науково-педагогічних працівників Дніпра.

Змагання проходять під егідою Федерації шахів Дніпропетровської області та Дніпропетровського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН.