«Безпечне місце»: профілактична робота від психологів ДДУВС

Фахівцями відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено тренінг для курсантів з категорії внутрішньо переміщених осіб на тему «Безпечне місце».

Такі заходи проходять з метою підтримки психологічного стану працівників, студентів та курсантів закладу вищої освіти. Особливу увагу фахівці приділяють внутрішньо переміщеним особам та постраждалим внаслідок збройної агресії рф. Заняття проходять у психотренінговому центрі.

Тренінг містить вправи, які допомагають опрацювати травматичний досвід, проводиться стабілізація психологічного стану, фахівці-психологи дають навички релаксації, психологічної допомоги та самодопомоги.

Під час тренінгів застосовуються методи пісочної терапії, арт-терапії, релаксації та усвідомлення.

За словами фахівців, індивідуальний підхід та можливість висловити власну думку кожному учаснику тренінгу, допомагають переробити травматичний досвід та отримати емоційну безпеку і підтримку.