Курсанти ДДУВС зустрілися з бійцем ОШБ «Лють»

Участь у заході взяли курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Роман Марчук – випускник факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС. Після двох років служби в практичному підрозділі вирішив долучитися до окремої штурмової бригади «Лють».

Роман Марчук розповів курсантам про свій досвід поліцейської служби та про зміни у житті з переходом до «Люті». Розповів про власне курсантське життя та – як колишній учасник збірної ДДУВС із дзюдо – акцентував увагу на спортивній складовій, підкресливши, що і в повсякденній службі, і на фронті обов’язково потрібна щоденна фізична підготовка.