Курсанти ДДУВС навчаються протидіяти домашньому насильству

Для курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено тренінг щодо реагування поліції на факти домашнього насильства.

Захід провели доцент кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Каріна ПІСОЦЬКА та викладач кафедри Катерина ШЕНДАКОВА. У якості експерта запрошено інспектора сектору протидії домашньому насильству ГУНП в Дніпропетровській області Лесю РОМАНЕНКО.

Здобувачі ознайомилися з особливостями реагування на випадки, якщо кривдником або потерпілою особою є неповнолітні, люди з інвалідністю, жінки. Курсанти практикували спілкування з кривдником, заповнення документів та особливості реагування на випадки домашнього насильства, коли потерпіла особа заперечує очевидні факти.

Наприкінці тренінгу проведено аналіз виконання навчальних завдань.