Бої за столицю: курсанти ДДУВС переглянули документальний фільм про війну

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали кінопоказ стрічки «Битва за Київ», яка присвячена одному з ключових протистоянь у ході російського вторгнення в Україну.

Здобувачі побачили реальні відеохроніки, зняті від 24 лютого 2022 року і до дня деокупації Київщини. Дізналися про стратегічно важливу битву за Мощун, де біля двох тижнів українські воїни стримували елітні підрозділи десантних російських військ. Почули також коментарі тодішнього командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, який поділився особистими спогадами про оборону столиці.

Майбутні правоохоронці відзначають, що фільм документує живу історію народу, яка пишеться просто зараз. Перегляд стрічки вкотре нагадав про мужність і відданість українських воїнів, які ціною власного життя стали на захист суверенітету та незалежності.