Із турботою про найменших: курсанти ДДУВС навели лад у підшефному дитячому будинку

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують наводити лад у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра».

Поки його мешканці перебувають за кордоном, курсанти ініціювали прибирання території. Цього разу облагородили задній двір – зібрали опале листя та сухе гілля, утилізували сміття й відходи. Після чого старанно підмели доріжки.

Здобувачі радіють кожній можливості допомогти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Окрім цього, курсанти висловлюють надію, що їхні дії стануть позитивним прикладом для майбутнього покоління і сприятимуть становленню гармонійних та доброзичливих особистостей.

Захід реалізовано у межах проєкту ДОНС МВС «Дружня підтримка».