Моделювання судового розгляду цивільних справ: бінарне заняття у ДДУВС

З курсантами 3-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції проведено максимально наближене до реалій моделювання судового засідання у цивільному судочинстві.

Бінарне заняття організовано кафедрою цивільного права та процесу за керівництвом викладача кафедри Марини Логінової та практикуючого адвоката Артема Сухого.

Здобувачі вищої освіти дізналися про особливості проведення окремих судових засідань за різними предметами спору та розібрали особливості здійснення судочинства в цивільному процесі.

Курсантам доведено основні алгоритми розгляду справи по суті, послідовність процесуальних дій із ходу розгляду справ та винесення основних рішень суду, з’ясування обставин справи та дослідження доказів у залі судових засідань, а також судові дебати та ухвалення рішення.

Набуті знання допоможуть майбутнім слідчим у практичній діяльності, сприятимуть розширенню професійного розвитку в майбутньому.