Тактико-спеціальна підготовка: заняття за участі практика для студентів ДДУВС

Темою заняття було вибрано важливість фізичної підготовки у ході виконання бойових завдань, а також взаємодія підрозділів при оборонних та наступальних діях.

Зі студентами зустрівся старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту НТУ «Дніпровська політехніка», майстер спорту з кікбоксингу Дмитро Батичко.

У ході заняття спікер розкрив особливості проведення тактичних дій у бою та обороні, окреслив техніку пересування у польових умовах, при огляді будівлі та у лісних ділянках. На власних життєвих прикладах довів, як важливо бути гнучким, мати фізичну та психологічну стійкість.

Дмитро Батичко є ветераном війни: він брав участь у запеклих боях під Ізюмом та Авдіївкою. Зустріч виявилася результативною для здобувачів, адже спілкування з практиками готує їх до ефективного виконання професійних обов’язків в умовах військового стану та у післявоєнний час.