Курсанти ДДУВС практикувалися долати стресові стани

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у факультативному занятті на тему «Стрес, його ознаки, причини та методи усунення».

Заняття відбулося у форматі тренінгу: здобувачі отримали теоретичні знання про стресові реакції організму, після чого практично відпрацювали навички подолання стресу та поділилися власним досвідом. Спікеркою заходу виступила старша викладачка кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності Катерина Мітченко.

Навчання курсантів методам боротьби зі стресом є важливим кроком у підготовці до професійної діяльності. Відтепер майбутні правоохоронці розуміють, як правильно надати першу психологічну допомогу собі та іншим, які прийоми саморегуляції психоемоційного стану застосовувати. Це допоможе їм швидко адаптуватися у ході виконання службових обов’язків.