Курсанти ДДУВС презентували університет майбутнім вступникам

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Дніпра та області.

У рамках ознайомчої онлайн-зустрічі здобувачі зауважили, що ДДУВС є провідним навчальним закладом Придніпров’я завдяки висококваліфікованому викладацькому складу та розвинутій матеріально-технічній базі. Курсанти детально зупинилися на всіх етапах вступної кампанії, а також роз’яснили, за якими спеціальностями та спеціалізаціями  здійснюється підготовка майбутніх поліцейських.

Учні отримали вичерпне уявлення про особливості організації освітнього процесу, розпорядок дня курсантів, культурно-масову, волонтерську, спортивну та наукову діяльності у стінах університету. Обговорили і кар’єрні перспективи на майбутнє – службу у структурних підрозділах Національної поліції України.