Курсанти ДДУВС вчаться протидіяти колабораційній діяльності

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відвідали факультатив з кримінального права за темою «Попередження та протидія колабораціонізму».

Заняття провела старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології Вікторія Савенко. Курсанти опанували поняття, види та класифікацію такого кримінального правопорушення як колабораційна діяльність, розібрали ключові критерії, за якими кримінальне правопорушення може бути визначене як форма злочинної колаборації.

Під час практикуму здобувачі проаналізували приклади зазначених правопорушень, їхні наслідки та належний правовий контекст. Обговорили сценарії, за яких поліція може стикатися з колаборантами та розробили стратегії для ефективної відповіді на такі виклики.