Викладач ДДУВС взяла участь у тренінгу «Посилення спроможностей національних партнерів для зміцнення кіберстійкості»

Організатори заходу – Міністерство внутрішніх справ України спільно з ОБСЄ в Україні.

Захід проведено у с. Татарів Івано-Франківської області. Серед присутніх були представники закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та Міністерства внутрішніх справ України.

Доцентка кафедри економічної та інформаційної безпеки ДДУВС Людмила РИБАЛЬЧЕНКО відвідала захід, мета якого – використання інтерактивних методик навчання з питань правильного поводження з інформацією у кіберсфері; визначення заходів кібербезпеки для конкретної ситуації; організація безпечного доступу до пристроїв і програм; критична оцінка інформації; безпечне поводження у кіберсфері.

Наприкінці заходу проведено методологічну сесію щодо окремих аспектів і специфіки викладання основ кібергігієни.