«Битва за Київ»: кінопоказ для курсантів ДДУВС

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ переглянули документальну стрічку про оборону Києва.

Фільм створено зусиллями воєнного журналіста Андрія Цаплієнка за участі американського експерта Джона Спенсера. Він фокусується на перших днях повномасштабного вторгнення та містить унікальні відеоматеріали й коментарі учасників подій.

Курсанти дізналися про плани Кремля щодо захоплення української столиці, а також про героїчний опір наших воїнів у збройній сутичці під Мощуном. Саме там українська армія понад 2 тижні стримувала просування «еліти» десантних військ рф.

Майбутні правоохоронці відзначили важливість створення таких фільмів, оскільки вони документують страшну реальність та ціну, яку українцям доводиться платити у боротьбі за збереження незалежності.