Курсанти ДДУВС долучаються до відкритих судових засідань

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ щоденно відвідують відкриті судові засідання у Жовтневому районному суді.

Спостерігати за здійсненням підготовчого провадження та судовим розглядом у суді першої інстанції здобувачі мають змогу у рамках факультативних занять з дисципліни «Кримінальний процес». Навчальні візити організовано кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС.

Курсанти на практиці засвоюють процес реалізації учасниками кримінального провадження норм КПК України. Досліджують процедуру розгляду слідчим суддею клопотань, заяв та скарг на досудовому провадженні, зокрема і в умовах воєнного стану.

Такі заняття допомагають майбутнім правоохоронцям опанувати знання з кримінального процесуального права та більш якісно підготуватися до практичної діяльності.