«Сучасні стратегії протидії кіберзлочинності»: лекційне заняття для курсантів ДДУВС

Заняття пройшло за участю фахівців Управління протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України для здобувачів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

В межах заняття розглянуто широкий спектр тем: від основних принципів роботи у сфері кібербезпеки – до складних аспектів протидії кіберзлочинності. Окрему увагу акцентовано на етичних аспектах роботи кіберполіцейських, що є фундаментом довіри та ефективності у сфері кіберзахисту.

Курсанти, що були присутні на занятті, переконані: сучасні правоохоронці мають чітко орієнтуватися у всіх видах загроз і злочинності у кіберсфері.