«Корупційні ризики у діяльності МВС в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України»: круглий стіл у ДДУВС

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Захід відкрили начальник Управління запобігання корупції МВС України Анатолій ФОДЧУК, перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидат технічних наук, доцент Ігор МАГДАЛІНА.

Заняття для консультантів програми «Рівний-Рівному» в ДДУВС

Завідувачем відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергієм ВИШНЕВСЬКИМ проведено заняття з консультантами програми «Рівний-Рівному».

Представники ДДУВС у товариському футбольному матчі зустрілись з РУ Сил ТрО «Схід»

Команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у товариських матчевих зустрічах з командами Регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід».

Курсанти ДДУВС патрулюють вулиці Дніпра

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ надають допомогу Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області в забезпеченні публічної безпеки і порядку в громадських місцях м. Дніпро.