«Корупційні ризики у діяльності МВС в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України»: круглий стіл у ДДУВС

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Захід відкрили начальник Управління запобігання корупції МВС України Анатолій ФОДЧУК, перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, кандидат технічних наук, доцент Ігор МАГДАЛІНА.

Учасники обговорили питання корупційних ризиків під час здійснення публічних закупівель в умовах воєнного стану, проблеми належного функціонування антикорупційного законодавства, процес оцінювання корупційних ризиків.

Серед доповідачів були науковці та практики, представники МВС України та громадських організацій, представники закладів вищої освіти системі МВС.

До заходу долучились представники МВС України, Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби, Центрального територіального управління Національної гвардії України, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, Головних управлінь Національної поліції та ДСНС, регіональних сервісних центрів ГСЦ МВС, Територіальних медичних об’єднань в Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій областях, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС України.

Круглий стіл відзначився активним обміном ідеями та практичними рекомендаціями щодо запобігання корупції, підвищення прозорості у діяльності МВС України в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення.

Учасники висловили щиру подяку організаторам та закликали до подальшої співпраці для досягнення цілей антикорупційної боротьби в Україні.