Курсанти ДДУВС патрулюють вулиці Дніпра

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ надають допомогу Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області в забезпеченні публічної безпеки і порядку в громадських місцях м. Дніпро.

За участю здобувачів здійснено заходи з попередження грабежу, вживання алкогольних напоїв в громадських місцях, бійок тощо. Курсанти та офіцери ДДУВС несуть службу на центральному залізничному вокзалі, автовокзалі, міських парках, набережній та в інших громадських місцях.

Також не рідкість випадки надання допомоги особам, які стали жертвами побиття, травм, у разі погіршення самопочуття. Завдяки такій діяльності курсанти отримують практичні навички і навчаються застосовувати теоретичні знання на практиці.