Заняття для консультантів програми «Рівний-Рівному» в ДДУВС

Завідувачем відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергієм ВИШНЕВСЬКИМ проведено заняття з консультантами програми «Рівний-Рівному».

Під час заходу обговорено основні напрямки діяльності консультантів, зазначено різницю між психологами та учасниками програми, зона та кордони їх відповідальності.

Також відбулась відкрита бесіда, консультанти поділилися проблемними питаннями, які можуть бути перепоною для отримання психологічної допомоги. Серед курсантів перебували особисто ті, хто сам виявив бажання отримати знання та додаткові навички з психології. Особливою перевагою участі в програмі є можливість відновлювати та підвищувати власний внутрішній ресурс.

Наприкінці заняття всі охочі особисто спробували релаксаційні вправи та ресурсні арт-терапевтичні методики, після яких зазначили позитивні зміни щодо власного емоційного стану.

Програма передбачає подальші зустрічі та підготовку консультантів.