Курсанти ДДУВС підтримують міський волонтерський осередок

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у виготовленні замовлень для фронту на базі благодійної організації «ПавуЧари з Дніпра».

Війна в Україні змусила багатьох людей шукати способи допомогти своїм захисникам. Курсанти обрали один із простих і водночас найдієвіших – плетіння маскувальних сіток для передової. Такі вироби допомагають сховати техніку та позиції, маневрувати та перегруповуватися майже непомітно для ворога.

Опанувавши техніку плетіння, здобувачі поступово розширили арсенал своїх навичок: відтепер під керівництвом волонтерів практикують відшиття подушок і матраців. Запити на них надходять як з передової, так і з військових госпіталів, де нині проходять реабілітацію українські захисники.

Курсанти переконані, що кожен власноруч виготовлений виріб – це їхній цінний внесок у спільну перемогу. Усі сітки, матраци та подушки якнайшвидше будуть доставлені військовим на гарячі ділянки фронту.

Захід пройшов у межах проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».