Наочно про майбутню роботу: практичне заняття для курсантів ДДУВС

Кафедрою цивільного права та процесу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено практичне заняття на тему «Судовий розгляд цивільних справ. Судові рішення».

Участь у занятті взяли курсанти 2 курсу Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Під час моделювання судового засідання були розглянуті практичні питання щодо значення судового розгляду справи, визначення змісту діяльності суду, розглянуто порядок та послідовність дій учасників справи.

За словами викладачів, проведення занять на навчальних полігонах сприяє закріпленню отриманих теоретичних знань та надає змогу використовувати отримані навички в майбутній практичній діяльності.