ДДУВС та Академія Фольке Бернадотта уклали Меморандум

Представники Дніпровського державного університету внутрішніх справ та Академії Фольке Бернадотта (FBA) уклали Меморандум про взаєморозуміння, що відкриває нові перспективи співпраці в галузі безпеки та освіти між Україною та Швецією.

Антикорупційна діяльність у сучасному суспільстві: у ДДУВС пройшло заняття школи молодших командирів

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Головна мета школи – підготовка лідерів для якісного функціонування курсантських підрозділів.

«Актуальні проблеми досудового розслідування та протидії злочинності в сучасних умовах»: всеукраїнська науково-практична конференція у ДДУВС

Захід організовано кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

«Запобігання та протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні громад»: у ДДУВС відбувся тренінг

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

Захід проведено для представників профільних установ та працівників Національної поліції Дніпропетровської та Запорізької областей.

У ДДУВС відбувся товариський матч з міні-футболу

Новини «Академії поліції», Новини університету

На полі зійшлися команди Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС.

Культурне дозвілля курсантів ДДУВС

У рамках програми вихідного дня курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції відвідали художні виставки та переглянули військову трагікомедію українського виробництва.