Продовжуються навчання у рамках підготовки до ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Захід проходить за організації й підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Здобувачі ДДУВС взяли участь у навчанні громадських активістів

Представники студентсько-курсантського органу самоврядування Дніпровського державного університету внутрішніх справ пройшли дводенне навчання, організоване Фундацією Регіональних Ініціатив.

«Актуальні питання оперативно-розшукової діяльності в умовах військового стану»: вікторина для курсантів ДДУВС

Захід проведено кафедрою оперативно-розшукової діяльності серед команд 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Здобувачі ДДУВС – серед переможців обласного конкурсу есе «Вивчаємо елементи нематеріальної культурної спадщини світу»

У Дніпропетровському фаховому мистецько-художньому коледжі культури відзначили переможців та фіналістів обласного конкурсу есе «Вивчаємо елементи нематеріальної культурної спадщини світу».

Державна атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього рівня

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

Атестацію проходять здобувачі вищої освіти ННІ заочного навчання та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Спорт для військових: тренування у ДДУВС продовжуються

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ тривають щотижневі тренування з настільного тенісу та боксу для військових ветеранів.