Великоднє привітання для дітей від курсантів ДДУВС

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ привітали з Великоднем вихованців центру «Довіра».

Курсанти організували збір пасок, печива, цукерок та багатьох інших смаколиків та відправили до дитячого центру.

Акцію проведено за ініціативи представника студентсько-курсантської ради університету Михайла ДЗЮБИ, який зазначив, що здобувачі завжди готові надавати всебічну підтримку підшефним закладам, адже відчувають потребу формувати самосвідомість та відповідальне ставлення. Курсанти впевнені: Великдень – це саме той день, коли мають місце дива та яскраві емоції, а також обов’язово мають бути солодощі та паски.