Великодні вітання від курсантів ДДУВС

Напередодні Великодня курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завітали до ветеранів та поранених захисників.

Здобувачі приєдналися до благодійної акції ДОНС МВС «Відвідай пораненого бійця – підтримай героя». Разом із завідувачкою відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ВКЗ Наталією Карнаух курсанти завітали до кількох медичних закладів Дніпра.

Капелан провів курсантів лікарнею: показав, як облаштований шпиталь, а також палати та обладнання, яке сприяє реабілітації військових.

Майбутні правоохоронці поспілкувалися з воїнами, які перебувають на реабілітації, висловили глибоку подяку та шану за захист української незалежності. У подарунок військовим привезли великодні паски.

Завітали курсанти і до членів ветеранської організації ДДУВС: колишніх співробітників, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Під час зустрічі поділилися враженнями про навчання, вручили ветеранам продуктові набори.

Заходи організовано у межах проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».