У ДДУВС пройшли заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Минулого року Верховна Рада України на законодавчому рівні встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

У ДДУВС проведено зустріч в рамках Всесвітнього місяця обізнаності про ментальне здоров’я

Захід ініційовано відділенням психологічного забезпечення ДДУВС та проведено у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

ДДУВС продовжує заняття з інженерної підготовки

Новини «Академії поліції», Новини університету

Слухачі ЗЦППП «Академії поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ отримали навички практичного облаштування та укріплення фортифікаційних споруд на тактичному полігоні.