Ефективна допомога від ДДУВС: ремонт транспортного засобу

Університет долучився до надання допомоги по ремонту авто для військового підрозділу.

Волонтерська діяльність закладу вищої освіти на сьогодні складається у тому числі із всебічної підтримки військових: університет системно передає на передову найнеобхідніше.

Роман ЗАБЛУДА був викладачем кафедри тактико-спеціальної підготовки університету, з початку повномасштабного вторгнення знову повернувся на фронт, пам’ятаючи досвід, який був ним здобутий ще з 2014 року, коли він серед перших брав участь в АТО на Сході.

Підрозділ, в якому наразі несе службу Роман, надав запит на ремонт автівки у квітні 2024 року. Вже за кілька тижнів Роман особисто отримав авто, повністю готове для подальшого виконання бойових завдань.

Керівництво та представники університету впевнені: закриття запитів від військових має бути швидким та ефективним для спільної перемоги, тож підтримка бійців є одним з пріоритетних напрямків.