У ДДУВС пройшли заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Минулого року Верховна Рада України на законодавчому рівні встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

Після виконання Державного Гімну України присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні. Група курсантів поклала квіти до монумента захисникам України.

Ректор Дніпропетровського державного університету Олександр МОРГУНОВ зазначив, що наші співвітчизники боролися проти нацизму в багатьох арміях світу, військових формуваннях та партизанських рухах. Очільник закладу акцентував увагу на тому, що особливо зараз, в умовах повномасштабного російського вторгнення, важливо пам’ятати всіх, хто виборов українському народу право на існування.

Наприкінці заходів курсанти та офіцери пройшли урочистим маршем.