Курсанти ДДУВС долучилися до заходів з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Факультетом підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції організовано покладання квітів до Монументу Вічної Слави та інформаційну годину.

Напередодні Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та перемоги курсанти поклали квіти до Монументу Вічної Слави та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Курсанти також виступили з ініціативою – організували декламування поезій на патріотичні теми.

У ДДУВС пройшла інформаційна година на тему «Пам’ять про Другу світову війну: між політикою та родинними досвідами дніпрян». Під час зустрічі представники Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І.Яворницького розповіли про історичні події та факти тієї війни.

Курсанти переконані: ґрунтовне дослідження історії сучасниками надасть можливість пізнати цінність миру та передати це майбутнім поколінням.