«Права та захист осіб, постраждалих від домашнього насильства»: вікторина для курсантів ДДУВС

Захід організовано кафедрою адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності для здобувачів факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Вікторина проведена у три етапи. На першому етапі «Розігрів» учасники отримували бліц-запитання і мали одну хвилину для відповіді на них. На другому – курсанти виконували «Домашнє завдання», коли кожна команда ставила заготовлені запитання своїм суперникам. На третьому етапі – «Мозковий штурм» – здобувачі виконували творче завдання щодо знання законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Організатор вікторини доцентка кафедри АППАД Каріна ПІСОЦЬКА переконана, що такі заходи сприяють кращому засвоєнню теоретичних знань, розвитку комунікативних здібностей та вміння працювати у команді.