У ДДУВС пройшло відкрите тренування з настільного тенісу для ветеранів-військових

Новини університету, Спорт для військових ветеранів

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ є учасником проєкту «ТитаниUA»: в рамках реалізації ініціативи в закладі вищої освіти пройшло чергове тренування з настільного тенісу.

«ТитаниUA» – соціально-освітній проєкт, створений з метою підтримки поранених військових й інших представників сил сектору безпеки та оборони за ініціативи очільника області Сергія ЛИСАКА. ДДУВС долучився до проєкту та щотижня проводить спортивні тренування із настільного тенісу серед ветеранів.

Цього разу до тренування долучились спортсменки Дніпропетровського фахового коледжу спорту, членкині збірної команди області, аби провести майстер-клас із настільного тенісу. Учасників тренування підтримав ректор Олександр МОРГУНОВ.

Настільний теніс обраний з метою всебічної реабілітації: гра покращує концентрацію зору та уваги, зміцнює тіло, розвиває рефлекси, збільшує повсякденну активність та стимулює роботу мозку.