Для курсантів ДДУВС тривають заняття з вогневої підготовки

Заняття на тактичному полігоні організовано та проведено досвідченими викладачами кафедри тактико-спеціальної підготовки спільно з інструкторами Національної гвардії України.

У ДДУВС пройшов майстер-клас зі створення вишиванок

Курсанти Дніпропетровського державного університету взяли участь у майстер-класі з виготовлення міні-вишиванок для військових 128-ї бригади територіальної оборони. Акція пройшла за ініціативи Молодіжного центру Дніпра.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми формування громадянського суспільства в Україні»

У ДДУВС відбулась щорічна конференція кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності, яка зібрала науковців та практиків з різних регіонів України.

У ДДУВС пройшов захід до Дня Європи

Кафедра українознавства та іноземних мов ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ організувала ознайомчий захід «Європа – наш спільний дім».