Для курсантів ДДУВС тривають заняття з вогневої підготовки

Заняття на тактичному полігоні організовано та проведено досвідченими викладачами кафедри тактико-спеціальної підготовки спільно з інструкторами Національної гвардії України.

Заняття для курсантів проведено з метою вдосконалення тактичних навичок та відточування майстерності умілого й безпечного поводження з вогнепальною зброєю тощо.

Під час заняття виконано вправи та прийоми ведення вогню з пістолетів та штурмових ґвинтівок. Увагу акцентовано на відпрацюванні навичок швидкісної стрільби з різних дистанцій.

Одним із найбільш важливих пріоритетів вогневої підготовки курсантів є уміння обирати оптимальні позиції для стрільби, аналізувати та оцінювати місцевість, проводити стрільбу та приймати швидкі рішення.