У ДДУВС пройшов майстер-клас зі створення вишиванок

Курсанти Дніпропетровського державного університету взяли участь у майстер-класі з виготовлення міні-вишиванок для військових 128-ї бригади територіальної оборони. Акція пройшла за ініціативи Молодіжного центру Дніпра.

Цьогорічний день вишиванки в Дніпрі проходить під гаслом «Вишиваємо перемогу». Майстер-клас проводився під керівництвом майстрині гуртку вишивки Комунального закладу позашкільної освіти центр дитячої та юнацької творчості «Крила» Дніпровської міської ради Оксани Станіславової.

Здобувачі навчалися вишивати обереги – восьмикутну зірку «Алатир», яка складається з поєднання прямого та косого хрестів. В українському народному мистецтві прямий хрест – чоловіче начало, косий хрест – жіноче начало. Поєднання цих двох символів дають життя. Вишивка здійснена технікою «настилування» і «штапівка». В цьому символі таким поєднанням учасники заходу побажали захисникам сили, життя, здоровʼя та мужності.

Згодом Молодіжний центр Дніпра передасть вишиванки захисникам зі 128-ї бригади територіальної оборони.

Захід пройшов у межах проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка». #дружня_підтримка